Poradenstvo


Nepretržite počúvame požiadavky a návrhy našich zákazníkov, aby sme Vám priniesli čo najlepší výber. Neustále sa zlepšujeme a ponúkame našim zákazníkom čo najlepší servis pri nákupe. Vždy radi pomôžeme alebo poradíme.

Správna starostlivosť je dôležitá. Kúpiť kvety alebo stromčeky je jednoduché a môžete ich kúpiť v akejkoľvek obchodnej sieti, ale nedostanete potrebné informácie o danej rastline a jej pestovaní, hnojení a pôvode. U nás si nekupujete iba rastlinu, ale získate aj cenné rady, ako a kam rastlinu zasadiť a ako sa o ňu starať. Každý zákazník je špecifický a dôležité je, že vieme každému vyhovieť a poradiť.

Ponuka


Prinášame Vám kvalitný výber rastlín od rokmi overených pestovateľov za najvýhodnejšie ceny v širokom okolí. Okrem širokého sortimentu rastlín u nás nájdete v našej prevádzke aj substráty, hnojivá, kvetináče, truhlíky, plachty proti prerastaniu buriny, tieniace siete, krhly a iné záhradnícke potreby za výhodné ceny. V ponuke máme aj umelé ikebany a kahance, vo vianočnom období rezané vianočné stromčeky. Samozrejme, tovar, ktorý nemáme, vieme objednať.

Pre zobrazenie ponuky prosím kliknite na ikonky nižšie.