Unimarket


Názov našej spoločnosti a rovnako aj logo vystihujú to, že u nás zákazníci nájdu vždy aj niečo viac. U nás sa totiž spájajú služby záhradného centra s bohatou ponukou drogérie, bytových doplnkov a čistiacich prostriedkov.  

Prevádzku v Partizánskom sme otvorili pred 4 rokmi, no opierame sa o 20-ročnú rodinnú tradíciu, ktorá sa viaže na pestovanie. Prvé naše kroky neboli ľahké, no radi na ne spomíname. Na začiatku jeden človek na jednom aute a z jednej garáže rozvážal tovar, čím zabezpečoval dodávky nášho tovaru do najbližšieho okolia. Postupom času sme prijali zamestnancov, zväčšili kapacity a kúpili nové priestory, vďaka čomu sme mohli rozšíriť sklady aj otvoriť predajňu.

Firma rástla, napredovala a aj napriek problémom sme v roku 2013 otvorili záhradné centrum Unimarket Partizánske, v ktorom máme bohatý výber substrátov, hnojív, kvetináčov, sadeníc, okrasných drevín a sezónnych dekorácií.

Čerešničkou na torte je naša milá kaviareň, ktorá je priamo v areáli záhradného centra a návštevníci si tu môžu dať výbornú kávu a v pokoji premyslieť svoj nákup.

kvet

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám! Radi Vám pomôžeme alebo poradíme.